تبلیغات
رضا صادقی سلطان مشکی پوش - چلسی2- تاتنهام 1؛ نجات با گل كالو
تک ستاره موسیقی پاپ ایران

چلسی2- تاتنهام 1؛ نجات با گل كالو

یکشنبه 11 اردیبهشت 1390 02:00 ب.ظ

نویسنده : یاشار
ارسال شده در:

چلسی2- تاتنهام 1؛ نجات با گل كالو

گل نجات بخش سالومون کالو در دقیقه 89 ، آبی های استامفورد بریج را در جدال نفسگیر آن ها مقابل تاتنهام برنده کرد.
چیزی نمانده بود که چلسی پیش از بازی بزرگ آرسنال – منچستر یونایتد، از قهرمانی ناامید شود اما گل نجات بخش سالومون کالو در دقیقه 89 ، آبی های استامفورد بریج را در جدال نفسگیر آن ها مقابل تاتنهام برنده کرد. کالو در دقیقه 62 جانشین فرناندو تورس شده بود که در این بازی کنار دروگبا بازی می کرد. 

چلسی بازی را خوب آغاز کرد و در دقایق ابتدایی چند حمله خطرناک روی دروازه تاتنهام تدارک دید اما این شاگردان هری ردنپ بودند که پیش از دقیقه 20 بازی توسط ساندرو، به گل رسیدند. سازنده این گل، رافا فان درفارت بود که بدون تردید یکی از بهترین های این فصل لیگ برتر بوده است.

اما پیش از اینکه نیمه به پایان رسید، فرانک لمپارد گل تاتنهام را پاسخ داد. در نیمه دوم، چلسی روی جریان بازی تسلط داشت اما تاتنهام سختکوش تر از آن بود که به سادگی این داربی را واگذار کند. آنچلوتی در نیمه دوم، کالو، رامیرز و آنلکا را به زمین آورد و عاقبت در آخرین دقیقه، این کالو بود که توانست دهمین گل فصل خود را به ثمر برساند. چلسی با این پیروزی و در آستانه دیدار آرسنال- من یو، به فاصله 5 امتیازی صدرنشین رسیده تا تنور لیگ برتر همچنان داغ داغ بماند.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -كد آهنگ


وبلاگ نویسان قالب وبلاگ وبلاگ اسکین قالب میهن بلاگ