تبلیغات
رضا صادقی سلطان مشکی پوش - هوادارنماها خجالت بکشند...
تک ستاره موسیقی پاپ ایران

هوادارنماها خجالت بکشند...

پنجشنبه 12 خرداد 1390 01:43 ب.ظ

نویسنده : یاشار
ارسال شده در: موضوعات مربوط ،

با وجود گذشتن تنها و تنها دو روز ا انتشار آلبوم دیگه مشکی نمیپوشم نظرات بسیار زیادی درباره ی آلبوم داده شده.
خیلی از آلبومها که ماه ها از آمدنشان به بازار میگذرد به اندازه ی این آلبوم نظر نداشته اندو البته همیشه انسانهای موفق دشمنانی دارند و رضا صادقی هم از این قاعده مستثنی نیست. تعداد معدودی از انسانهایی که حتی به اندازه  1 میکرون هم از موسیقی نمی فهمند درباره ی این آلبوم نظر میدهند که اغلب برای طرفداری از خواننده ی مورد علاقه شان است در حالیکه همین خوانندگان از دوستان و همکاران صمیمی رضا صادقی هستند اما هواداران اغلب بیسواد آنها کاسه ی داغ تر از آش شده اند یا اینکه کلا خودشان با رضا صادقی مشکل دارند چون با همه ی خوانندگان کشور متفاوت است چون صاف و ساده است چون خودش را نمیگیرد چون خاکیست . به قول خودش پوستم سیاه دلم سفید...
به نظر من آنهایی که در رای گیری چندین بار شرکت میکنند و امتیازصفر میدهند اول بروند نت ها را یاد بگیرند و بعد نظر دهند.
 آنهایی که طرفدارنمای سیروان خسروی خواننده و آهنگساز خوب کشورمان بودندو میگفتند رضا صادقی بدون او موفق نمیشود و موفقیت وایسادنیا مدیون اوست کاملا متوجه شدند که اینطور نیست و رضا صادقی حتی موفقتر و متفاوت تر از همیشه ظاهر شد برای همین این هوادار نماها به آلبوم صفر میدهند. آلبوم خود سیروان دارای 10 ترک بود که هرکدام هم دو سه دقیقه بیشتر نبود و بجز دو یا سه ترک بقیه اصلا قابل گوش دادن نبودند.
آنهایی طرفدار نمای محسن چاوشی هستند و میگویند که حیف است که محسن چاوشی در ایران بماند و تلف میشود بگویند آیا ترک پروانه ها که خیلی به آن مینازید  چه از نظر آهنگسازی چه تنظیم و چه خود شعر و خواننده با کدامیک از آهنگهای آلبوم دیگه مشکی نمیپوشم  میتواند مقایسه شود؟تمام آهنگهای محسن چاوشی شبیه همند اگر یکی را گوش کنی انگار که همه را گوش داده ای اما شما فقط دو آهنگ رضا صادقی که شبیه هم است را بمن نشان دهید. تمام آهنگ ها در سبکهای متفاوتی است. حتی صدای رضا صادقی در یک آهنگ قابلیت انعطاف دارد و تغییر میکند
اما صدای چاوشی در این چند سالی که میخواند در هیچ آهنگی تغییر ندارد و همه در یک سبک است و بسیار کلیشه ای است...
حتی طرفدار نما های محسن یگانه هم نمی توانند به این آلبوم ایراد بگیند . با اینکه کلاس یگانه بسیار بالاتر از چاوشی است و اصلا قابل مقایسه نیستند اما محسن یگانه هم تقریبا تاکید میکنم تقریبا صدای یکنواختی دارد اما خدارو شکر مثل چاوشی نیست که سبکش هم یکنواخت باشد حداقل در سبکهای متفاوتی میخواند .
حداقل رضا صادقی خودش آهنگسازی میکند و مثل بعضبی ها نیست که آهنگهای خارجی را کاور کنند.
حداقل رضا صادقی خودش شعر میگوید و مثل یعضی ها شعر دیگران را نمیخواند حتی از خارج کشور نیز خواننده های بی فرهنگی مثل شهرام صولتی آهنگ او را سریع میدزدند و زودتر از خودش میخوانند.
همه شمارا به خدا قسم میدهم اینقدر ظاهر بین نباشید بله اگر به ظاهر نگاه کنیم رضا صادقی هیچ نیست اما یکی از بزرگترین مشکلات ما ایرانیها ظاهر بینی است یکی دیگر این است که نمیتوانیم موفقیت رقبا را ببینیم و سعی میکنیم آنهارا بکوبیم.
خداروشکر رضا صادقی خود دارای سبک خاص خود است و مثل بقیه ادای خواننده های غربی را در نمی آورد این چنین خواننده ها بهتر است همان آهنگسازیشان را کنند . رضا صادقی صاحب سبک خود است و مثل بعضی ها ادای سیاوش قمیشی را در نمی آورد.
این را هم اضافه کنم تنها خواننده ی پاپ داخل ایرانی که آلبوم هایش به خارج کشور فروخته میشود رضا صادقیست .  تنها رضا صادقی خارج کشور کنسرت میدهد در آلمان استرالیا مالزی و...این نشان میدهد که فقط رضا صادقی خاج کشور طرفدار دارد حتی احسان خواجه امیری که واقعا صدای خوبی دارد و  اورا فقط میشود با رضا صدقی مقایسه کرد هم چنین شرایطی ندارد . دیگر خواننده ها که بماند اصلا در سطح کلاس و سواد رضا صادقی نیستند و نمیشود اصلا آنهارا با رضا صادقی مقایسه کرد.
یک نکته جالب دیگر نیز این است که این تماشاگر نما ها به کاور آلوم رضا صادقی و عکس و جلد آلبوم ایراد میگرفتند و بعضی نیز از اینکه آلبوم خالی تیسن و له قول معروف پرملات است ایراد میگرفتند.

امیدوارم کمی واقع بین شویم و از ظاهر بینی دست برداریم...
یاعلی...


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 12 خرداد 1390 01:54 ب.ظكد آهنگ


وبلاگ نویسان قالب وبلاگ وبلاگ اسکین قالب میهن بلاگ