تبلیغات
رضا صادقی سلطان مشکی پوش - آلبوم خاص
تک ستاره موسیقی پاپ ایران

آلبوم خاص

دوشنبه 3 مرداد 1390 09:48 ب.ظ

نویسنده : یاشار
ارسال شده در: موضوعات متفرقه ،
باسلام.
بعد از تبلیغ بسیار زیاد راجع به این آلبوم و فضاسازی زیاد و تاخیر های پی در پی بالاخره منتشر شد.
اول رضا صادقی در این آلبوم حضور داشت اما کنار رفت .
9ترک از 9 خواننده پاپ ایران:1محسن چاوشی2 فرزاد فرزین 3 مازیار فلاحی 4 رضایزدانی 5 شهاب رمضان 6 پیام صالحی 7 مهدی مدرس 8 بابک جهانبخش 9 علی اصحابی
خواننده های با تجربه و کم تجربه در کنار هم ...


اشکالات زیادی در آلبوم بود و اصلا مانند اسمش خاص که نبود هیچ بسیار بسیار معمولی بود. از اشکالات این آلبوم میتوان به این که بیش از 5 ترک از 9 ترک در سبک هاوس و ترنس خوانده شده بود و این وظیفه ی تهیه کننده بود که از خواننده ها بخواهد هرکدانم در سبک خاصی بخوانند مثلا محسن چاوشی شاید ترکی شبیه پروانه ها را خیلی بهتر از این ترک ها ... که کپی شده ی زیبایی بود و انگار که نه کوشان حداد نه محسن چاوشی کاررا جدی نگرفته بودند و ترکی کاملا تکراری اجرا کرده بودند.
فرزاد فرزین اجرای خوبی داشت اما او هم کمی تکراری بود ولی باز هم بهتر از چاوشی بود چاوشی خوب اجرا کرده بود شعر عالی بود اما کاملا کپی شده ی زیبایی بود.
مازیار فلاحی هم که همیشه یک جور است اما باز هم زیبا خوانده بود و پر احساس اما اگر بیشتر تلاش کند و کمی در آهنگهایش تفاوت قائل شود بهتر از این هم میشود و باید بگوییم که تقریبا از موقها بود.
رضا یزدانی فوق العاده ظاهر شد.باسبک خاص خودش  اما متفاوت با آهنگ های قبلی و متفاوت. او می دانست برای یه همچین آلبومی باید کمی متفاوت باشد و به جرئت موفقترین ترک را داشت شاید کسی بود که بهتر اجرا کرده باشد شعرش بهتر باشد یا ... اما برتری رضا یزدانی این بود که تکراری نبود و مهمترین رکن هم همین بود که برای البومی خاص باید کمی تفاوت داشت.
شهاب رمضان با تنظیم فوق العاده و بی نفص سروان و اجرای خوب خودش از موفقهای آلبوم بود.
پیام صالحی شاید ضعیف ترین ترک را داشت آهنگ ضعیف بود اجرا ضعیف بود حتی شعر هم ضعیف بود . پیام صالحی اگر در کنار آریان میماند خیلی بهتر بود .
مهدی مدرس آهنگ فوق العاده و تنظیم مناسبی داشت اما بد اجرا کرده بود . تقریبا ضعیف بود.
بایک جهانبخش هم مثل چاوشی کارهای قبلی خودرا کپی کرده بود . شعر قشنگ بود اجرا هم همینطور اما مشکلش تکراری بودنش بود.
علی اصحابی هم متفاوت خوانده بود آهنگ خوب وبد تنظیم عالی بود انگار کوشان از قصد کار چاوشی را تکراری و کار اصحابی را نو تنظیم کرده بود اما علی اصحابی خودش بد خوانده بود و نقطه ی قوتش جدید بودنش بود. نام ترک اصحابی خاص بود اما وقتی منتشر شد از خاص به نگاه تو تغییر کرده بود . اصلا اصحابی به شرط یکی بودن نام ترکش با نام آلبوم آمده بود اما چند خواننده اعتراضشان به تهیه کننده باعث شده بود که بدون هماهنگی اصحابی نام ترکش تغییر کند که خیلی اصحابی را دلگیر کردو این هم از این مشکلات.
خوب شد که رضا صادقی خودرا در اینچنین آلبومی درگیر نکرد و اگر بود قطعا بهترین قطعه البوم را اجرا میکرد ولی به نظر من خوب شد چون بعضی از خواننده های این آلبوم در حدو اندازه های رضا صادقی نبودند و رضا صادقی نباید خودش را با آنها یکی کند.
اگر بخواهم با همه شرایط رتبه بندی کنم بصورت ریز است:
1رضا یزدانی
2 شهاب رمضان
3 علی اصحابی
4 مازیار فلاحی
5 محسن چاوشی
6 فرزاد فرزین
7 بابک جهانبخش
8 مهدی مدرس
 9 پیام صالحی
اما اگر فاکتور تکراری یا جریر بودن را کنار بگذاریم عبارتست از :
1 رضا یزدانی
2 محسن چاوشی
3 مازیار فلاحی
4 شهاب رمضان
5 فرزاد فرزین
6 بابک جهانبخش
7 علی اصحابی
8 مهدی مدرس
9 پیام صالحی
لازم به ذکر است در نظر سنجی سایت موزیک ما آهنگ علی اصحابی از بقیه ی آهنگ ها بیشتر امتیاز دارد.
اختصاصیدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 3 مرداد 1390 10:33 ب.ظكد آهنگ


وبلاگ نویسان قالب وبلاگ وبلاگ اسکین قالب میهن بلاگ